З українських парламентарів необхідно зняти частину депутатської недоторканності

Таку думку висловив лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко в програмі Politeka On-line.

«Ми говоримо, що зараз кинемо всі можливі ресурси на те, щоб змусити депутатів ще раз проголосувати. Досить один раз проголосувати, і ми подамо юридичну довідку про часткове зняття депутатської недоторканності. Нинішній законопроект, наскільки відомо, подав президент України Петро Порошенко. І я його підтримую. Я двічі за нього голосував, коли був в парламенті. Залишилося ще одне голосування», – зазначив політик.

Крім цього Томенко пояснив, чому розмови про повторну передачу до Конституційного суду законопроекту про зняття депутатської недоторканності є повною нісенітницею.

«Який у цьому сенс, якщо він визнав Конституційної ту норму, яка проходимо в його стінах втретє. Або ми, громадськість, «Додушує» ще одне голосування, або нам потрібно сказати депутатам, що ці люди не мають морального права балотуватися до Верховної Ради», – підкреслив політик.

Нагадаємо, за словами народного депутата від фракції «БПП» Віталія Чепиноги, в Україні від депутатської недоторканності є лише назва, а не реальний захист.