Дуров також запропонував провести флешмоб #PutinShirtlessChallenge.

Засновник "ВКонтакте" Дуров показав підтягнутий торс у відповідь на фото Путіна-"мачо" без сорочки (фото)

Один із засновників соцмережі «ВКонтакте» та творець месенджера «Telegram» Павло Дуров показав оголений торс у відповідь на фото російського президента Володимира Путіна без сорочки. Відповідне фото Дуров опублікував у своєму Instagram.

Дуров також запропонував юзерам в мережі провести флешмоб #PutinShirtlessChallenge.

«Моєму Instagram довелося серйозно активізувати гру, щоб йти в ногу з посиленням конкуренції з фотографіями без сорочки Путіна. Якщо ви росіянин, вам потрібно приєднатися до #PutinShirtlessChallenge (або вас чекає забуття). Два правила від Путіна — немає фотошопу, немає перекачування. В іншому випадку ви не альфа», — написав Дуров.

My instagram had to seriously step up the game to keep up with the increased competition from Mr. Putin’s shirtless photos. If you’re Russian, you have to join #PutinShirtlessChallenge (or face oblivion). Two rules from Putin – no photoshop, no pumping. Otherwise you’re not an alpha.

Публикация от Pavel Durov (@durov) Авг 14 2017 в 12:52 PDT

Як повідомляв УНІАН раніше, Кремль опублікував повний запис поїздки Володимира Путіна в Туву, де російський президент показово побував у тайзі, порибалив на каскаді гірських озер, займався підводним полюванням.

Також, як видно на відео, глава РФ засмагав, плавав гірськими річками, порогами, протоками на моторних човнах і плотах, здійснював піші й на квадроциклах переходи по горами.