За словами співачки, вона записала відео, щоб довести до людей, наскільки важко жити людині з депресією або іншими розладами психіки.

"Єдина людина у моєму житті - психіатр": зірка 90-х розповіла про бажання покінчити життя самогубством

Співачка Шинейд О’Коннор у відеозверненні розповіла про важку боротьбу з депресією, від якої страждає вже багато років, пише Русская служба BBC.

О’коннор розповіла, що вже кілька років живе в самоті в мотелі на задвірках Нью-Джерсі. Через стигму, пов’язаною з її психічним захворюванням, в її житті нікого немає, сказала співачка.

«Єдина люда у моєму житті — це мій психіатр, милий чоловік, який говорить, що я — його героїня. Це єдине, що підтримує в мені життя — що я його клята героїня. Це досить шкода», — розповіла співачка в 12-хвилинному відео, яке виклала з хештегом #OneOfMillions («#ОднаИзМиллионов»).

За словами співачки, вона записала відео, щоб довести до людей, наскільки важко жити людині з депресією або іншими розладами психіки.

«Психічне захворювання — це як наркотик. Йому все одно, хто ти, і що ще гірше, це не впливає на пов’язане з ним відчуження», — говорить О’коннор.

Вона називає людей, що страждають душевною хворобою, «найбільш вразливими у світі», від яких саме в момент уразливості часто відвертаються рідні та близькі.

«Моє життя обертається навколо того, як не померти, а це не життя», — говорить О’Коннор.

Ірландці Шинейд О’Коннор 50 років. Світова популярність прийшла до неї в 1990-х після виконання пісні Прінса.

Всього О’Коннор записала 10 сольних альбомів.

Співачка відома скандальними вчинками: у 1992 році на телешоу Saturday Night Live в знак протесту проти сексуальних домагань у католицькій церкві вона розірвала фотографію папи Івана Павла II.

При цьому на репетиції виступу О’Коннор тримала в руках фото дитини біженців.

У 2003 році співачці діагностували біполярний розлад, але пізніше вона заявила, що діагноз був неправильним, і насправді вона страждає від посттравматичного стресового розладу.