Забуте, але таке болюче для народу Нідерландів

Москва щорічно витрачає мільярди доларів на створення позитивного іміджу режиму Путіна у європейців та американців, задля проштовхувати до влади своїх друзів та сателітів. Тепер серця голландців втримати буде майже не можливо.

1

Нідерланди збираються подати позов до міжнародного кримінального суду на Росію через збитий над Донбасом Boeing MH17. Про це говориться в листі міністра закордонних справ Голландії Стефа Блоку до парламенту, повідомляють Патріоти України з посиланням на The New York Times.
У листі повідомляється, що РФ відмовилася від будь-яких переговорів про можливе врегулювання і компенсації жертвам. «Уряд розглядає можливі наступні кроки, включаючи і передачу питання в міжнародні суд або організації», — говориться в тексті.

Повідомляється також, що Нідерланди і Австралія, громадяни якої також постраждали в авіакатастрофі, «зробили кілька запитів до Росії по дипломатичним каналам для участі в офіційних зустрічах заради встановлення істини і підзвітності перед найближчими родичами жертв».

Блок підкреслив, що ці зусилля не привели до переговорів «про відповідальність Росії», яка продовжує заперечувати свою причетність до удару по Boeing.

Джерело