Заяви про те, що Росія посилює свою військову присутність на кордоні з Україною, є тривожними, але не несуть безпосередньої загрози для України

Про це сказав співкоординатор громадської організації “Права справа”, військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Начальник Генштабу заявив про “диверсію”

Йдеться про ротно-тактичну групу, а також дивізії, які керівник Генштабу Віктор Муженко назвав “силами вторгнення”.

можуть посилити режим охорони кордону, якщо протяжність неконтрольованої ділянки – 400 кілометрів. Це один момент, другий момент: місце розташування: Кадамовський полігон. Поясність мені, яким чином можна посилювати режим охорони кордону на відстані 150 кілометрів”, – розповів Снєгирьов.

Він також додав ще один цікавий момент – ця інформація датована травнем 2015 року, тоді на сайті регіонального відділення ФСБ з’явилось повідомлення, що Росія посилює режим охорони кордону.

Скептично оцінює аналітик і загрозу щодо російських дивізій на кордоні.

“Щодо передислокації, чи наявності на наших кордонах сил вторгнення: я б хотів сказати, що формування цих дивізій завершиться наприкінці 2017-на початку 2018 року. Знову не зрозуміло для чого пан Муженко вкидає цю інформацію. І знову ж таки – кількість. Навіть після їхнього остаточного формування, невже ці 3 дивізії реально можуть стати тими “силами вторгнення”, які б ЗСУ не змогли б відбити?”, – риторично питає Снєгирьов.