В українські пастки потрапила рекордна кількість бойовиків

За повідомленням Головного управління Національної поліції в Донецькій області, копи з початку цього року припинили близько 3 тисяч 500 правопорушень завдяки блокпостам.

Зокрема, під час перевірок на «стоп-контролі» правоохоронці вилучали нелегальну зброю, блокували наркотрафік і затримували бойовиків. З початку року блокпости перевірили 83 тисяч фур і 530 тисяч легковиків. Майже щодня копи відбирали так звані «сувеніри з АТО» – зброю, вибухівку та боєприпаси. Найчастіше українці намагалися провезти гранати, вогнепальну зброю і тротилові шашки – все це, як правило, ховали під обшивкою транспортних засобів.

Крім цього, з початку року копи затримали 788 бойовиків Донбасу. Наприклад, був затриманий найманець, який розстрілював з важкої артилерії Мар’їнку, а на маріупольському блокпості – джерело терористів, чоловік передавав дані про позиції і пересування українських військових розвідці «ДНР».

Також в рамках контрдиверсійні заходів співробітники поліції перевірили 679 осіб, які підтримують зв’язок з представниками терористичних угруповань.

Паралельно з цим в руки правоохоронців потрапили 239 злочинців, які перебували в розшуку.