Телеведучий Юрій Кот, який втік в Російську Федерацію, виступив на російському телебаченні із заявою, що українці, білоруси і росіяни повинні бути одним цілим і жити в одній державі.

Маячня зрадника батьківщини прозвучала в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».

«Насправді – наша спільна земля нашого одного народу. Тому що українці, росіяни, білоруси – один народ, російський! Раніше був період один, Київська Русь, потім був період інший, потім була Російська імперія. Але весь час ми були однаково разом. І я вам більше скажу – ми все одно знову будемо разом! Незалежно ні від чого! Ми знову об’єднаємося і в один народ, і в одне державне утворення », – самовпевнено висловився неадекватний зрадник України.

Нагадаємо, раніше Юрій Кот нахабно заявив, що Україна з часом, нібито, повністю увійде до складу Росії за сценарієм Криму. «У тому, що Крим повернеться до України, я не сумніваюся, тому що Україна з часом теж стане російською. Теж буде разом з Кримом. В Україні є маргінали, але меншість. А є люди нормальні, які прекрасно розуміють, що нам потрібен мир, порядок, справедливість і правда », – нахабно висловився телеведучий.