Тільки з Польщі в країну намагаються потрапити близько 4 тис. машин, але їдуть до свят також з інших країн

1

На західному кордоні України спостерігаються капітальні затори на в’їзд в країну. Зокрема, це стосується ряду КПП на кордоні Угорщиною, Словаччиною та Румунією, повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Крім того, на різних пропускних пунктах з Польщі скупчилися в сукупності більше 2,5 тис. легкових автомобілів, більше 1 тис. вантажних і сотні автобусів. Зокрема, ситуація з чергами на пропускних пунктах з цієї країни виглядає наступним чином:

«Ягодин» – 700 легкових і 400 вантажних;
«Краковець» – 800 легкових, 330 вантажних, 27 автобусів;
«Устилуг» – 150 легкових автомобілів;
«Угринів» -200 легковиків;
«Рава-Руська» -150 легкових і 160 вантажних автомобілів;
«Груша» -200 легкових;
«Шегині» – 230 легкових, 150 вантажних, 15 автобусів
«Смільниця» – 220 легкових авто.
У той же час, потрапити в Україну з інших держав також не так просто, оскільки черги утворилися, на кордоні як з Угорщиною (150 легковиків на КПП «Тиса» і 50 на КПП «Вилок»), так і зі Словаччиною (100 легковиків на КПП «Ужгород») і Румунією (95 вантажівок на КПП «Порубне»)

У той же час, за даними прикордонників, з виїздом з України проблем немає — ні з окремими особами, ні з транспортними засобами.

Нагадаємо, що автомобілі на кордоні з Польщею стоять вже не перший день.

2

Варто відзначити, що це повторює Октябрського ситуацію, коли через страйк польських контрольних служб на кордоні України і Польщі на Львівщині вишикувалися кілометрові черги з вантажівок.

Крім того, повідомлялося про проблеми, з якими українці стикаються при перетині кордону в Польщу: погану інфраструктуру, довгі черги, відверте хамство і корупцію.

Джерело