З другим Днем народження мене!

Тоді, 18.02.2014 — я дивом вижив під Профспілками, про що написано вже дуже багато. Пройшло 4 роки. Покараний один «тітушка», який відбуває реальний термін, а також Єфрємов, який в СІЗО.

Порохоботи та прихильники влади можуть казати все що завгодно, але коли мова заходить про Революцію Гідності — їм краще сховатися. Передовсім — від таких як я. Бо такі як я — пам’ятають все: грейдер 1.12.2013, коли покійний «Сєвєр» стягав їхнього улюбленця за бари, бо їхній улюбленець захищав режим Януковича, 19.01.2014, коли демократи назвали нас провокаторами за те, що ми пішли на Грушевського, ну і 18-20.02.2014, коли всі вони «похворіли», а також «було поранено Олександра Турчинова» і «стався інсульт Парубія».

Сьогодні я йду в парк Шевченка не за політику. Я йду спитати хто покараний і мені байдуже хто що скаже, якщо будуть сутички з мусорами.

Я буду брати участь в них, я буду проламувати голови і ламати кінцівки, бо якщо сьогодні мусора посміють завадити нам задати ключові питання — вони будуть самі винні.

Це наш день. День тих хто вижив і при пам’яті. Чекаю на вас, Друзі та Побратими об 11:30 до 11:40 на вулиці біля виходу зі станції метро «Золоті ворота» в бік, власне, Золотих Воріт.

З другим Днем народження мене!Тоді, 18.02.2014 — я дивом вижив під Профспілками, про що написано вже дуже багато. Прой…

Опубліковано Назаром Приходьком 17 лютого 2018 р.