Військові відпрацюють, зокрема, маневрування кораблів та артилерійську перестрілку.

У Балтійському морі стартували військові навчання за участю Латвії, Литви та Німеччини

У територіальних водах і винятковій економічній зоні Литви в Балтійському морі цього тижня проходять щорічні навчання з’єднання військово-морських флотів країн Балтії «Baltron Squadron Exercise 17/2». Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Delfi.

У навчаннях беруть участь підрозділи Литви, Латвії та Німеччини. Латвійські ВМС представляють судно забезпечення «Varonis» і протимінний корабель «Rusins», ВМФ Німеччини — мінний тральщик «Pegnitz».

Литовські військово-морські сили представлені штабним кораблем «Jotvingis», протимінними кораблями «Suduvis» і «Kursis», патрульними катерами «Aukstaitis» і «Selis», пошуково-рятувальним судном «Sakiai» і портовим катером, а також командою підводних дій Військово-морських сил.

В ході морської фази навчань з 8 по 11 серпня в Балтійському морі будуть відпрацьовуватися морські навички: маневрування кораблів, процедури зв’язку, артилерійська перестрілка і захист від нападу надводних цілей, пошуково-рятувальні навчання, а також навчання захисту від асиметричних загроз. Мінні тральщики проведуть процедури пошуку мін.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber