Ціна перемоги на президентських виборах для кандидатів занадто висока, заявив в інтерв’ю головному редакторові видання «ГОРДОН» Олесі Бацман нардеп від «Народного фронту», член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Кандидати в президенти України організовують мережевий підкуп виборців під виглядом підписання договорів на агітацію. Про це в авторській програмі головного редактора видання «ГОРДОН» Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна» заявив нардеп від «Народного фронту», член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Відповідаючи на запитання, які на цьогорічних виборах будуть застосовувати «найвитонченіші, найпопулярніші та найефективніші види фальсифікацій», Геращенко відповів: «Перше – організація мережевого підкупу виборців під виглядом підписання договорів на агітацію».

«Як я вже сказав, це незаконно… [Виділяють] 5000 грн на купівлю одного виборця. Частинами. Перші виплати було зроблено ще в грудні, по 500, 1000 грн. Потім – перед першим туром, між першим і другим туром та після другого туру», – продовжив нардеп.

Він уточнив, що йдеться «про агітатора, який має привести із собою 15 виборців».

«Ціна перемоги, видно, занадто висока. Якщо хтось хоче купити, припустімо, 3 млн виборців, це 15 млрд грн. А навіщо? Заради чого?.. 15 млрд доведеться якось повертати. Тоді запитання, чи справедливо це? Чи правильно це? Чи потрібно це для народу України? Я вважаю, що ні», – додав Геращенко.