Був у Дніпрі на дуже цікавому судовому процесі. Сільский голова (без башти в хорошому сенсі цього слова, пре буром і виграє у фірташівсього облгазу.

Запам’ятайе це ім’я — Максим Голосний. Єдина людина, яка довела на практиці, що за газ невідомого походження можна не платити компанії, яка можливо фінансує державу-агресора.

Нагадаємо, Максим Голосний, голова села Єлизаветівка, офіційно звернувся до НАК “Нафтогаз” щоб з’ясувати “Чий газ споживають державні комунальні установи, зокрема – села Єлизаветівка, Дніпропетровської області” та яким чином перейти на прямі договори безпосередньо з українською газопостачальною компанією для населення та комунальних підприємств, без кіпрських посередників.

“Враховуючи тенденцію зловживання газопостачальною компанією ТОВ «Дніпропетровська Збут» своїм монопольним становищем на території Єлизаветівської сільської ради, що проявляється у вигляді відмови в газопостачанні бюджетних установ села Єлизаветівка з 2017 року що фінансуються з районного бюджету – просимо розглянути можливість укладання договорів з газопостачання безпосередньо Вашою компанією з розпорядниками бюджетних коштів щодо фінансування бюджетних установ іа території Єлизаветі вської сільської ради а також з населенням.”

Вадим Хомаха