Все сталося досить швидко

Терміново! Саакашвілі заявив про викрадення журналіста

В Києві сталося викрадення грузинського журналіста та співробітника одного з найпопулярніших ТВ-каналів Грузії.

Про це написав екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі в Facebook.

«Сорок хвилин назад з дому в Києві викрали грузинського журналіста, співробітника одного з найпопулярніших грузинських телеканалів, у нього була акредитація та всі документи для перебування в Україні. Його закували в наручники, одягли мішок на голову і відвезли в невідомому напрямку», -йдеться в повідомленні.

Згідно інформації, викраденим журналістом є співробітник провідної грузинської телекомпанії » Руставі-2 Тамаз Шашвиашвили. Разом з журналістом були викрадені двоє його друзів.

Саакашвілі зазначив, що Шашвиашвили все життя був журналістом і нічим іншим, крім як збором і розповсюдженням публічної інформації не займався.

У свою чергу, народний депутат Юрій Дерев’янко в Facebook написав, що також був схоплений і вивезений у невідомому напрямку грузинський доброволець АТО Вано Надірадзе.

«Тільки що в центрі Києва невідомі затримали і відвезли в невідомому напрямку грузинського добровольця АТО Вано Надірадзе. Також сьогодні вранці невідомі викрали з квартири двох грузинських журналістів і охоронця», — написав Дерев’янко.

Нагадаємо, позбавлення українського громадянства колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі одним з перших посприяв народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий.

Крім того, харківська трагедія стала не тільки самим інцидентом резонансним за останній час. Вона ще й дала привід чиновникам вищих рангів спекулювати на введення нових штрафів замість того, щоб нарешті довести до розуму дороги.

Дивіться сюжет про викрадення

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua», помер легендарний радянський актор.