Виборчий штаб чинного президента Петра Порошенка вважає, що кандидат у президенти комік Володимир Зеленський не відбирає голосів потенційних виборців у Порошенка.

Про це 21 березня заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу, пише «Українська правда«.

«Кандидат Зеленський, принаймні, у першому турі виборів із точки зору виборчих технологій не є конкурентом нашого кандидата. Він є конкурентом низки опозиційних кандидатів, у яких він забирає голоси і яким перешкоджає вийти до другого туру. У Порошенка Зеленський голоси не забирає», — сказав Медведєв.

За його словами, електорат Зеленського формується із тих громадян, які негативно налаштовані до влади.

Медведєв сказав, що «феномен Зеленського» розглядається як форма протесту людей проти влади і форма протесту українців щодо опозиції.

«Причина його (Зеленського — ред.) такої стрімкої появи на політичному полі полягає не тільки в тому, що люди не задоволені владою, а й у тому, що люди не задоволені опозицією, яка не змогла сформувати, з точки зору виборців, гідної і належної альтернативи владі», — вважає представник штабу Порошенка.

Також Медведєв сказав, що штаб Порошенка немає стосунку до розповсюдження газет із інформацією проти Зеленського.

Нагадаємо:

За результатами опитування інституту Яременка лідером президентського рейтингу залишається шоумен Володимир Зеленський, друге і третє місця займають лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко і чинний глава держави Петро Порошенко.

Зеленського готові підтримати 29,4% українців, Тимошенко — 17,2%, Порошенка — 14,9%.

Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.