Полковник Василь Пилипенко у грудні минулого року був призначений заступником начальника Національної академії Нацгвардії України по роботі з особовим складом. Його помітили на фотографіях, зроблених у період Революції Гідності. На них чинний полковник Нацгвардії б’є ногами вже нинішнього бійця ЗСУ на Майдані.

Як повідомляє канал «24», учасник Революції Іван Гранаткін опублікував у себе на Facebook-сторінці кілька фото з Пилипенком в період Майдану і під час призначення заступником начальника Академії Нацгвардії.

Полковник Василь Пилипенко у 2016 році Указом президента був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

«Пан Полковник, як тобі спиться, потворо?», – написав Гранаткін.

На фото видно як чинний начальник Національної академії Нацгвардії України бив одного з лежачих активістів під час Революції Гідності.

Народний депутат Андрій Білецький підтвердив, що на фото з лежачим активістом дійсно Пилипенко, який завдає удар ногою, зазначає канал «24».

Він зазначив, що сьогодні Пилипенко відповідає за роботу з особовим складом на посаді заступника начальника Національної академії Національної гвардії України. Тобто, відповідає за світогляд військовослужбовців.

«Може, навіть про Майдан розповідає», – написав нардеп.

Він також повідомив, що активіст, якого бив Пилипенко, тепер є бійцем підрозділу спеціального призначення «Азов» з позивним «Акула».