До 25 березня українські виборці, які хочуть проголосувати не за місцем реєстрації, повинні звернутися у відділення ведення Державного реєстру виборців. Про це у Facebook нагадав комік, волонтер Сергій Притула, повідомляє «Газета.юа«.

«31 березня в країні перший тур президентських виборів. Так склалося, що в цей день «Вар’яти-шоу» мають концерт у Черкасах. Відповідно ми не маємо можливості проголосувати на тій дільниці, де зареєстровані.

Але громадяни ми свідомі, своїм виборчим правом не нехтуємо. Відповідно виникло питання, як же ж нам проголосувати у Черкасах?

Як виявилося, процес це не надто марудний», — сказав він.

«Взяли паспорт, лист про відрядження із зазначеною датою, щоб обґрунтувати, чому саме в цей день ми маємо змінити дільницю, завітали у відділ ведення державного реєстру виборців. Вказали дільницю у Черкасах, на якій нам зручно голосувати. На все про все 15 хвилин.

Будь ласка, заморочтесь на ті 15 хвилин для того, щоб ваш голос не пропав. Ходити на вибори, це як чистити зуби — must have», — звернувся Притула.

Забув сказати, що вкластися треба до 24 березня. З собою на дільниці треба мати паспорт і згадане в ролику посвідчення про зміну місця голосування.Якщо вважаєте ролик корисним то поширюйте.Дякую.

Опубліковано Сергієм Притулою — офіційною сторінкою Четвер, 14 березня 2019 р.