Кілька років тому артист-терорист відчував себе справжнім «героєм», позуючи в касці і з бойовою зброєю поруч з «ополченцями Новоросії». Навіть стріляв у бік українських захисників Донецького аеропорту.

Але пройшло зовсім небагато часу, і «пригода» відгукнулася Пореченкову. В інтерв’ю російським журналістам Михайло Пореченков поскаржився, що його в минулому успішна акторська кар’єра зіпсувалася після поїздки на Донбас і «фотосесії» в оточенні проросійських терористів, передають Патріоти України.

За словами Пореченкова, в один прекрасний день він звернув увагу, що його почали просто «відфутболювати» з ролей в уже затверджених проектах. На його місце брали інших акторів. Він пов’язує ці «непорозуміння» саме з відкритою підтримкою «народних республік».

На самому початку військового конфлікту на сході України, в мережі з’явилися фото і відео з Пореченковим, який стріляв в Донецькому аеропорту з кулемета. Цікаво, що артист стріляв у бік українських бійців, а на ньому була каска і жилет з написом «Преса».