Сумна новина для мільйонів телеглядачів. Популярне в народі українське шоу-довгожитель “Караоке на Майдані” закривається.

Передачу дивилися мільйони сімей раз в тиждень цілих 20 років! 17 січня “Караоке на майдані” відзначить цей ювілей. Ігор Кондратюк розкрив секрет успіху культової програми: “Це вокальна гра, в якій може взяти участь кожен. Не треба проходити кастинги, кудись записуватися, потрібно просто постаратися бути на коні в день зйомки. Програма – ігрова форма народних талантів. Форма архаїчна, вона не має яскравої сцени, але по -колишньому подобається”.

Шоумену дуже хочеться запустити схожий проект, але вже на новому рівні. Він жартує, що в 75 років може бути не таким цікавим ведучим, як раніше.

Те, що ви постите, сильно впливає на вас і на тих, з ким вас асоціюють Кондратюк згадує: “Крутою переможницею була школярка Надя Дорофєєва. Вона – дуже сильна і потужна вокалістка. Я також пам’ятаю, як на зйомки прийшла юна Тіна Кароль: вона тоді розповіла, що вчиться на першому курсі і співає тільки для себе і рідних. Вона пройшла в наступний тур , але програла “… “Також добре пам’ятаю прихід Макса Барських і Діми Кадная.

Вони брали участь в одній передачі. Діма навіть переміг у фіналі, зібравши 934 гривні, а Макс тоді зібрав 372 гривні. До речі, Макс співав відомий трек Діми Білана, який той виконував на« Євробаченні »і навіть відтворив його коронний стрибок”. Нагадаємо, перший випуск “Караоке на майдані” вийшов 17 січня 1999 року.

Спочатку передача виходила на “Інтері”, з 2007 по 2009 – на каналі “1 + 1”, а з грудня 2009 – на СТБ. А цієї неділі, 13 січня, в «Караоке на майдані» Ігор Кондратюк назве кращого народного співака програми 2018 року, який традиційно (вже шостий рік поспіль!) отримає автомобіль від постійного спонсора шоу. Отже, канал СТБ у неділю, о 11:10.