Депутат Держдуми від Волгоградської області Анна Кувичко разом з учнями кадетської школи записала кліп на пісню «Дядя Вова»

Відповідне відео вона опублікувала в соцмережі.

Кримський «подарунок» Путіну підготували 40 країн

Приспів пісні звучить так: «На землі цій був би мир, але, якщо головний командир покличе в останній бій – дядя Вова, ми з тобою».

У підписі до кліпу Кувичко зазначила, що волгоградські підлітки «мислять, думають і дуже люблять… велику Росію».

За її словами, їх виховано на подвигах прадідів, які «колись так самовіддано боролися».

«Теперь перед ними стоят другие вызовы, не менее серьезные, чем прежде. Но они обязательно справятся и победа будет за ними!», – підсумувала вона (орфографія і пунктуація автора збережені).

У пісні, яку написав В’ячеслав Антонов, також йдеться про те, що  їх «вірні друзі – це флот і армія». Згадується там і «гряда», яка «не дістанеться самураям ніколи». Діти обіцяють «грудьми стати за столицю бурштину», зберегти Севастополь і Крим для нащадків, а також повернути Аляску «в гавань Батьківщини».

Через деякий час після публікації відео пропало зі сторінки Кувичко. Причини його видалення вона поки не пояснила.

Відео перепостив диякон і блогер Андрій Кураєв.

“Власне, це і є головна мета “морального, духовного, військово-патріотичного виховання” в путінській версії. Не треба нікого кликати “в останній бій”. Дядя Вова, будь мужиком: коли прийде термін, помри один, не забирай всю Росію з собою в могилу”, – зазначив він.

Коментатори, в свою чергу, підтримали Кураєва, обурившись цинізмом авторів відео, які використовували дітей для пропаганди. Також користувачі соцмережі назвали пісню і кліп “бездарними”, зробленими в кращих радянських традиціях.

Нагадаємо, в Криму все частіше виступають проти російської окупації.

Джерело: newspolitics.net