У тюремній лікарні в США помер Чарльз Менсон – лідер секти, відомої вчиненням цілої низки вбивств

Менсон помер у віці 83 років в лікарні каліфорнійського міста Бейкерфілд. Туди його перевели з в’язниці Коркоран, в якій відбував дев’ять довічних ув’язнень.

Помер знаменитий “коротун”, останній “бос босів” мафії

Інформацію про смерть одного з найвідоміших злочинців в історії США підтвердила сестра Менсона.

Чарльз Менсон став відомий в кінці 1960-х. Тоді гітарист-любитель, деякий час грав з групою Beach Boys, організував в Каліфорнії комуну під назвою «Сім’я», члени якої вживали наркотики і поклонялися дияволу. Крім цього вони за вказівкою Менсона здійснювали вбивства. Сам лідер секти, як встановив суд, також убив кількох людей.

Однією з перших жертв банди була вагітна дружина режисера Романа Поланскі Шерон Тейт. Далі були відомі в Лос-Анджелесі люди: місцевий елітний перукар, власник кав’ярні, а також ті, на кого Менсон колись затаїв образу.

В результаті, поліції вдалося встановити злочинців і заарештувати всіх членів «Сім’ї». Від смертної кари членів комуни врятувало тільки те, що її скасували в Каліфорнії в 1972 році. В результаті Менсону суд замінив вищу міру на дев’ять довічних термінів.

Після суду про Менсона було знято кілька фільмів і серіалів. Як повідомлялося раніше, саме про події тих років, розповідає новий сценарій Квентіна Тарантіно, який він запропонував кільком голлівудським студіям. Крім цього ім’я Менсона стало частиною назви групи Marilyn Manson, а ім’я однієї з членів секти Лінди Касабіан взяла собі група Kasabian.

За матеріалами CBS