Народні маси вражають бажанням розпочати війну, а засинають і прокидаються з ненавистю до Америки

Так журналіст-міжнародник, військовий кореспондент Роман Бочкала розповів про громадян Північної Кореї, звідки нещодавно повернувся.

В Європі ополчилися проти Північної Кореї

За його словами, мешканці КНДР просто жадають, щоб їхній лідер Кім Чен Ин натиснув на червону кнопку.

«Вони впевнені, що виграють цю війну і розмажуть американців по стінці. Вони ледве не просять, щоб він це зробив. Мене це дуже здивувало, але це пропагується. Вони поклоняються своїм ракетам. Ракети стоять як пам’ятники, їм поклоняються, як стародавні народи ідолам», – розповідає журналіст.

Також він додав, що корейці вважають свою армію найсильнішою в світі. І вона справді є однією з найбільших у світі. Так, у них регулярних військ більше ніж 3 млн осіб, тоді як в Україні – 250 тис. При тому, що в КНДР населення вдвічі менше.

Але питання не лише в армії, переконаний журналіст.

«Весь народ ідеологічно заряджений. Люди засинають і прокидаються з ненавистю до Америки. Скрізь плакати. У нас були антифашистські, а у них – антиамериканські. Вони живуть агресією, почуттям помсти. Не забуватимемо про їхні витоки. У сорокових-п’ятдесятих роках була Корейська війна. На півночі Корейського півострова впевнені, що Південь спонсорувала Америка, війну розв’язала саме Америка. Тоді загинуло 3 млн корейців, а зараз звучить відлуння тієї війни», – зазначив Бочкала.

Раніше Бочкала розповів, як українці можуть потрапити у найбільш закриту країну світу – Корейську Народно-демократичну Республіку.