Риторика Бондаренко на каналах пропагандистів не змінилася: для кремлівської маріонетки Росія хороша, а Україна погана. Черговий випад на адресу України Бондаренко зробила під час пропагандистської програми “60 хвилин”, передає джерело

Бондаренко знову почала поливати брудом Україну, за що прямо під час ефіру була поставлена на місце польським політологом Якубом КОРЕЙБА. Він привселюдно назвав “регіоналку” зрадницею України і коллаборанткой.

Це сталося після цинічних слів Бондаренко про те, що Україна веде агресивну політику проти “дружньої” Росії. Бондаренко заявила, що саме з вини України в Азовському морі замість відпочивальників плавають міни. І все це з вини політиків України, які, як вважає “регіоналка”, ні на що не здатні.

“Це ті люди, які за допомогою крові прийшли до влади і тепер сидять на багнетах! Вони втрачають людей, території, майбутнє нашої країни. Базарі, торгують цим, як цинічні бандери!

У будь-якому випадку нормальна людина має розуміти, що Україна використовується іншими країнами тільки як плацдарм для потенційного нападу на Російську Федерацію. Все! ” – видала своє цинічна брехня Бондаренко.