Незабаром надішлють нові книжки

Новорічний сюрприз! Киян порадують новими платіжками

23 листопада компанія «Київгаз» презентувала оновлення в квитанціях за газ. Тепер на звороті платіжок жителі столиці зможуть знайти всю необхідну інформацію про послуги газопостачання. Дане нововведення допоможе уникнути невідповідності в нарахуваннях — платіжки прийдуть абонентам вже в грудні.

Про це написала прес-служба ПАТ «Київгаз» у Facebook.

«ПАТ «Київгаз» представляє новий оборот квитанцій при оплаті за спожитий природний газ. Радимо всім споживачам ознайомитися з цією вкрай важливою інформацією, що дозволить уникнути невідповідності в нарахуваннях і відповість на найбільш актуальні питання у сфері нарахувань за послуги газопостачання», — йдеться в повідомленні.

Також у компанії зазначили, що такі квитанції жителі столиці повинні отримати вже в грудні місяці.

Нагадаємо, кількість жертв терористичного акту в мечеті на півночі Синайського півострова зросла до двох сотень.

Крім того, до Нового року залишилося трохи більше місяця, але це пройде дуже швидко. Ви навіть не помітите, що вже через кілька днів почнеться 2018-й рік. Тому, краще починати готуватися до святкування заздалегідь. Ми вирішили допомогти вам і написати, які новорічні прикраси для дому можна зробити своїми руками.

Дивіться сюжет про газ

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua», Кучеренко різко відреагував на заяви Сергія Лещенка про формулою «Роттердам+».