Картина розміщена на найвиднішому місці у торговому залі

Неоднозначна картина в київському магазині підірвала мережу: фото 18+

В магазині «Львівської майстерні шоколаду» який розташований у центрі Києва, помітили досить неоднозначну картину. Це викликало хвилю обговорень в соцмережах.

Фото пікантного панно опублікував користувач André Alexin в Facebook. На картині, яка висить на стіні магазину,  помітно одну цікаву деталь.

Неоднозначна картина в київському магазині підірвала мережу: фото 18+

«Майдан незалежності. «Львівська майстерня шоколаду», 2 поверх, повно дітей. Велике панно на всю стіну. Я один це бачу?» — написав він.

Користувачі одразу заходилися обговорювати картину й захотіли дізнатися, хто є автором цього шедевру мистецтва. Думки щодо панно у них розділились. Комусь воно навіть сподобалось. В коментарях пишуть, що це більше нагадує кадр з фільму для дорослих.

Неоднозначна картина в київському магазині підірвала мережу: фото 18+

Користувачі соцмереж жартують, що автор картини намагався зобразити російського президента Володимира Путіна. В коментарях всі зійшлись на думці, що варто провести відвідати магазини у свої містах й перевірити, чи є там також аналогічні картини.

Нагадаємо, раніше портал «Знай.ua» повідомляв, скандал в одному з супермаркетів поставив соціальні мережі на вуха: в популярному «Еко маркеті» відвідувачі помітили, як по відкритим товарам бігають гризуни, а ці продукти пропонують людям купувати і їсти.