Землетруси за останні кілька днів сколихнули п'ять країн Азії та Європи

На порозі апокаліпсису: частину світу сколихнули землетруси

Остання доба для кількох країн стала ніби початком апокаліпсису. Жителі Вірменії, Грузії та Азербайджану пережили потужні землетруси.

В ніч з 15 на 16 листопада геологи зафіксували сильні підземні поштовхи, епіцентр яких знаходився на відстані 300 кілометрів на південь від Баку поблизу міста Барда.

На порозі апокаліпсису: частину світу сколихнули землетруси

Тим часом від підземних поштовхів такої ж сили оговтуються жителі по інший бік планети, у Південній Кореї – країні з відносно невеликою сейсмічною активністю. Землетрус магнітудою 5,4 стався в середу в районі міста Пхохан в провінції Кенсан-Пукто на східному узбережжі Південної Кореї.

В результаті півсотні людей отримали травми, коли намагалися втекти з небезпечний місць. Півтори тисячі жителів змушені були покинути свої будинки.

Про жертв чи руйнування поки що інформація не надходила.

На порозі апокаліпсису: частину світу сколихнули землетруси

Епіцентр був розташований усього за 35 кілометрів від ядерних реакторів. Утім загроз витоку радіації немає. Землетрус зруйнував десятки будинків. Сотні людей потребують притулку.

Дивіться про наслідки потужного землетрусу на кордоні з Іраком та Іраном

Як раніше повідомляв портал «Знай.ua», поруч і Іраком стався потужний землетрус магнітудою 7,3 бала. Поштовхи були такої сили, що їх відчули навіть у Багдаді.

Землетрус на ірано-іракському кордоні забрав життя понад півтори сотні людей. Рятувальник дали невтішні прогнози та запевнили, що кількість загиблих може збільшитися. Близько двох тисяч людей отримали поранення та травми.