Шоу-мен Володимир Зеленський не має шансів на найближчих виборах президента України. Про це Gazeta.ua розповів телепродюсер та ведучий Ігор Кондратюк.

«Високі місця Зеленського в рейтингах? Соціологи просто заробляють свій хліб. Він до цього ще не дозрів. Так само як і Слава, — сказав Кондратюк. — Зразу після Майдану Вакарчук мені категорично казав: «Мені болить, але політика — це не моє». Він хотів стати лідером громадської думки. Думаю, з того часу нічого не змінилося. Просто розуміє, що перед виборами треба підвищувати активність не лише політикам, а й лідерам громадської думки. І пояснювати людям, як правильно зробити вибір. Показувати, де чорне, де біле. Бо гібридна війна з Росією демонструє, що наші люди чорне від білого не відрізняють».

Нагадаємо, що восени 2018 під час зустрічі зі студентами у Харкові Вакарчук заявив про готовність пожертвувати творчістю заради політики.

«З Вакарчука можна було би зробити президента. Він – далеко не найгірший кандидат. До нього прислухаються. Але для цього треба зробити якийсь геніальний політтехнологічний трюк. Нехай поки вчиться державному управлінню у Стенфорді, як він це робить. Через п’ять років збере навколо себе хорошу команду. Зараз йому нема з ким іти на вибори», — додав Ігор Кондратюк.