Північна Корея має намір нарощувати свій ядерний арсенал і дати жорстку відповідь США і введеним проти неї санкціям ООН.

КНДР пригрозила "жорсткою відповіддю" на нові санкції ООН

Північна Корея має намір нарощувати свій ядерний арсенал і дати жорстку відповідь США і введеним проти неї санкціям ООН. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на державні ЗМІ КНДР.

Як пише агентство, Пхеньян називає введені обмеження замахом на його суверенітет, яке здійснили США в надії ізолювати країну.

Також КНДР заявила, що не має наміру обговорювати питання ядерного роззброєння до тих пір, поки зберігається загроза з боку США. Крім того, Пхеньян звинуватив Вашингтон у ворожих діях.

«Немає більшої помилки, ніж припущення США, що їх земля в безпеці за океаном… Санкційна резолюція ООН — плід злодіянь США… Це бурхливе порушення суверенітету КНДР, — ред.) і серйозне випробування для нашої республіки», — йдеться в офіційній заяві уряду країни.

Як повідомляв УНІАН, рада безпеки ООН посилила санкції проти КНДР. Згідно з документом, КНДР забороняється експорт вугілля, заліза, залізної руди, свинцю, свинцевої руди, а також морепродуктів. Крім того, державам – членам ООН забороняється збільшувати число робочих з Північної Кореї всередині країни і робити інвестиції в спільні проекти з північнокорейськими компаніями.