Путін не висуває свою кандидатуру на вибори, щоб залишитися при владі довше

Я втомився: Путін повторить долю Єльцина

Своєму близькому оточенню російський президент Володимир Путін поскаржився на інтенсивний графік роботи протягом декількох останніх років.

Джерело чуток про можливий відхід Путіна з влади — перш за все він сам; а точніше, докір, який він озвучує своєму близькому оточенню: «Я втомився». У цій скарзі є частка справедливості, оскільки Путін, враховуючи також чотири роки на посаді прем’єр-міністра, перебуває при владі рівно 17 років. Висунення кандидатури на виборах 18 березня буде означати продовження надзвичайно інтенсивної роботи ще протягом шести років «, — пише головний редактор Medya Günlüğü Дженк Башламиш.

За другим сценарієм, Путін не висуває свою кандидатуру на вибори, щоб залишитися при владі довше. При цьому можливі різні сценарії.

Я втомився: Путін повторить долю Єльцина

«Путіну, який переміг на виборах 2012 року, в разі обрання в 2018 році в 2024 році, коли закінчиться другий термін його повноважень, доведеться залишити владу. Але якщо в 2018 році Путін перейде з поста президента на пост прем’єр-міністра, як у 2008 році , то через шість років він отримає можливість бути обраним ще на два терміни поспіль. Звичайно, не потрібно забувати, що в 2024 році Путіну, якому зараз 65 років, вже буде 72 роки «, — написав журналіст.

Башламиш впевнений, що Путін набрав очок на міжнародній арені, але в той же час істотно втратив в економічній політиці Росії. І це не подобається олігархам. Росія як і раніше повністю залежить від сировинної енергетики: експорт нафти і природного газу становлять 60% доходу.

«Деякі олігархи скаржаться на цю ситуацію, а точніше, на Путіна, якого вони звинувачують у всьому цьому, і чинять тиск на ФСБ — тобто на секретну службу, яка і є реальна керуюча країною сила, — вимагаючи зміни президента», — пише журналіст .

Путін йде

Раніше портал «Знай.ua» повідомляв, що Росія має кілька варіантів вирішення проблеми на Донбасі після зміни влади в «ЛНР».