Пропагандисти російського телебачення у прямому ефірі влаштували обговорення переспективи включення України у склад Росії.

Крім того, вони з їдким сарказмом зазначили, що не проти провести для цього черговий “референдум”, натякаючи на бажання країни-агресора застосувати кримський сценарій щодо всієї території сусідньої держави. Діалог із окупаційною риторикою пролунав в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Про це пише Обозреватель.

Приводом для нахабної дискусії рупорів Кремля стала маревна заява політолога-пропагандиста Володимира Корнілова про те, що Росія не може втрутитися в українські вибори, оскільки вони нібито неможливі взагалі.

“Так просто поставимо тоді когось”, — із усмішкою прокоментував його слова ведучий програми Євген Попов. Корнілов же продовжив свій пропагандистський спіч і заявив, що рейтинг президента країни-агресора Володимира Путіна в Україні нібито набагато вищий, ніж будь-якого іншого політика.

Фразу тут же підхопила ведуча програми Ольга Скабеєва і підсумувала розмову скандальною пропозицією анексувати всю Україну. “А ми давно пропонуємо вступити Україні у склад Росії, проведемо “референдум”, — єхидно висловилась вона.

Як повідомлялось, раніше екс-депутат нелегітимної Держдуми Сергій Марков, якого називають людиною Путіна, заговорив про повне повторення кримського сценарію на Закарпатті, яке нібито здійснить Угорщина, ввівши туди свої війська й організувавши “референдум”.