Порошенко та Гройсман живуть в іншому житті. Вони не бачать того, як виживають українці!

Кабінет міністрів створив новий держорган, який буде відповідати за експорт

Про це стало відомо на засіданні уряду.

Так, Кабмін створив державну установу “Офіс по просуванню експорту України” на основі вже працюючого відповідного офісу.

Офіс по просуванню експорту було створено як проектний офіс в 2015 році за ініціативою Мінекономрозвитку, з листопада 2016 року є консультативно-дорадчим органом при міністерстві.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микільської, є ряд невластивих міністерству функцій – консультування і безпосередня допомога експортерам в виході на зовнішні ринки, які потрібно передати в державну установу. Тому, за її словами, офіс створюється відповідно до найкращих світових практик в сфері підтримки та розвитку експорту.

Відзначимо, що користувачі мережі під постом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана коментували засідання уряду. Українці були незадоволені, що реформи в країні не відбуваються, а чиновники лише ведуть порожні розмови.

«У мене дві маленьких дитини. Держава дає 800 гривень, ти зі своїм президентом прогодуй за 800 гривень двох дітей», «Гройсман, перестаньте триндіти, робіть вже щось. Тому що будете бігти в гості до Януковича. Ви, влада, вже всіх дістала. А красиво говорити і ми вміємо», «Повірте, пане прем’єр, ви будете персонально відповідати за те що творите в державі», «Коли депутати будуть отримувати наші зарплати, тоді і показники економіки зростуть», «Саме велику загрозу в Україні представляє сама влада, яка повинна бути знищена негайно», – писали в мережі.

Експерт нагадав, що два роки тому, 21 квітня 2106 року, Гройсман, кажучи про підвищення тарифів на природний газ для населення, заявляв: «Низькі або економічно необґрунтовані тарифи – це поле для жорсткої корупції. Це десятки-сотні мільярдів, які заробили різні люди на цих справах.

Джерело