Аналітики ФБР виявили, що деякі облікові записи користувачів соцмереж, які стояли за поширенням фейкових новин, були іноземними і прийшли до висновку, що принаймні деякі з них були частиною російської дезінформаційної кампанії.

ФБР підозрює Росію у поширенні фейкових новин перед виборами

ФБР вважає, що деякі облікові записи в соцмережах, через які поширювалися фейкові новини під час президентської виборчої кампанії в США, були частиною російської кампанії з дезінформації

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на CNN.

За місяці до виборів президента США Twitter і Facebook стали майданчиком для поширення вірусних «новин» про змови і містифікації, багато з яких містили негативні неправдиві заяви про Хілларі Клінтон.

ФБР здійснювало моніторинг соцмереж в день виборів минулого року, намагаючись відстежити ймовірну російську дезінформацію з використанням фальшивих новин.

Аналітики ФБР виявили, що деякі облікові записи користувачів соцмереж, які стояли за поширенням фейкових новин, були іноземними і прийшли до висновку, що принаймні деякі з них були частиною російської дезінформаційної кампанії, повідомляє CNN з посиланням на два джерела, знайомі з розслідуванням.