Росія вважає корисним для себе кандидата у президенти України Володимира Зеленського. За його діяльність російський Мінкульт виплатив шоумену 35 млн руб.

Про це розповіла представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі «Прямого», пише gazeta.ua.

«Він є російським бізнесменом. Отримує по цей день кошти за свої права від фільмів, які він зняв у Російській Федерації. Він є російським пропагандистом. Я беру на себе сміливість так заявляти, тому що він отримав 35 мільйонів рублів від Міністерства культури Росії за пропагандистський фільм, який він знімав про похорони Порошенка. Підтвердженням цього є слова заступника громадської ради Міністерства культури РФ Пожигайлова, який сказав: «Я бачив ролик про похорони Порошенка. Як на мене, Зеленського треба дати орден дружби… На сьогодні діяльність Зеленського є корисною для Росії, оскільки він топить Порошенка», — сказала Луценко.

Кошти від Мінкульту РФ Зеленський отримав у 2014-2015 роках, додала вона.

Луценко назвала Зеленського головним суперником нинішнього глави держави Петра Порошенка на виборах.

«Мабуть, Юлія Тимошенко у своєму популізмі, своїх обіцянках пройшла ту стелю, коли люди вірять її побрехенькам і нещирості. Ми маємо сьогодні розглядати двох кандидатів: Порошенка та Зеленського», — сказала вона.