У Дніпрі на свята витрачаються мільйони бюджетних коштів, а до масових заходів повним ходом йде штампування “сувенірки” з ім’ям мера Бориса Філатова

Як з’ясували ЗМІ, найдорожче бюджету міста в 2017 році обійшлися такі свята як День міста – 3,6 млн грн та День Незалежності – 3,8 млн грн.

Решта свят обійшлися дешевше: 8 березня – 1,95 млн грн, “Масляна” – 1,3 млн грн, День молоді – 1,3 млн грн, День сім’ї – 950 тис. грн, День подяки – 370 тис грн, а День конституції України – 264 тис. грн.

Крім свят, у мерії вирішили підтримати ще й багато інших культурних заходів, зокрема фестивалів.

Так, найдорожчим стало проведення Міжнародного джазового фестивалю “Джаз на Дніпрі”, який впритул наблизився до Дня Незалежності – на цей захід місто витратило 3,79 млн грн.

Журналісти також зазначають, що тендери на проведення “розваг” у Дніпрі з завидною стабільністю виграє “невеликий пул фірм”.

Зокрема, ПП “Творче агентство “Майстерня подій” здобуло перемогу вже в чотирьох тендерах від департаменту гуманітарної політики міської ради на загальну суму в 5,4 млн гривень.

Вказується, що в марафоні свят і фестивалів “робиться наголос на особистий піар мера Філатова”. На масових заходах дуже часто можна побачити “іменні” рекламні банери і сувенірну продукцію зі словами “Ваш Борис Філатов“.

Як повідомляла newspolitics.net, у щоденниках учнів однієї зі шкіл Дніпра розмістили фотографії мера міста. Такі щоденники з знімками Бориса Філатова видали старшокласникам ліцею №100.

Джерело: Depo