На Закарпатті 16 листопада помітили велику кількість людей у військовій формі, а над регіоном кружляє безліч вертольотів

Про це повідомляє “Стіна“.

Очевидці кажуть, що в області проводиться спецоперація. Люди в формі військової прокуратури проводять обшуки в більш ніж 100 дворах. Військові вертольоти помітили над Берегівським та іншими району Закарпатської області.

Очевидці кажуть, що на дорогах регіону зустрічаються колони бронетехніки з підрозділами спецназу.

Повідомляється також, що в одному з санаторіїв Закарпаття затримано так званого власника “приватного кордону” Доки (Аттіла Горват).

Раніше на в’їзді до обласного центру Закарпаття з боку Мукачево в межах села Барвінок поліція і прикордонники ретельно перевіряли практично всі вантажні автомобілі і мікроавтобуси.

Це здійснюється в рамках спецоперації на чолі з прикордонниками, які фіксують чималий зростання потоку нелегальних мігрантів – на 80% більше, ніж в минулому році. В рамках спецоперації з Львівщини на Закарпатті було направлено посилення: спецпідрозділу і військова техніка. Місцеві жителі кажуть, що ніяких надзвичайних подій в області не зафіксовано і схоже прикордонники вибірково перевіряють транспортні засоби та шукають нелегалів.