Хлопчику завдали 34 ножових поранень

Страшний інцидент стався в селищі Великий Бурлук Харківської області, де 48-річний місцевий житель жорстоко вбив 8-річну дитину.

Тіло дитини знайшли в лісопосадці.

Загиблим виявився учень 2-го класу школи-інтерната, який з вересня перебував в розшуку.

Підозрюваний у вбивстві розповів, що бачив в дитини конкурента, коли той ходив і збирав цукерки з могил на місцевому кладовищі. Напоївши дитину спиртним, він дочекався поки вона втратить свідомість. Потім чоловік завдав ії близько 34 ножових поранень.

Під час слідчого експерименту затриманий холоднокровно з подробицями розповів, як розправився з дитиною. Після вбивства чоловік відніс тіло до пустиря.

Психічно хворому людині здалося, що хлопець робить замах на його право збирати з могил їжу і напої. Таку жорстокість пояснив тим, що йому подобається колір крові.

newspolitics.net писала, що в Києві матір з дитиною в колясці не пустили на виставку.

Нагадаємо, українські правоохоронці вийшли на «фінішну пряму» у справі про вбивство тернопільської випускниці Ірини Мукоїд.

Також повідомлялося, в американському штаті Арізона страшною смертю загинула однорічна дитина, яку в машині залишив батько і просто забув про неї. Коли він повернувся через кілька годин, малюк вже був мертвий. Лікарі, що прибули на місце не змогли врятувати дитину.

Джерело: newspolitics.net