Дитячі посібники — це дуже важлива і дуже витратна стаття державного бюджету України. Проте влада тим не менш не можуть відмовитися від їх виплати, тому питання про те, коли прийдуть дитячі гроші за січень 2019 року в Україні, хвилює багатьох. Про що варто знати?

Коли прийдуть дитячі гроші за січень 2019 року в Україні

Бюджет прийнятий …

У вересні 2018 року на офіційному веб-ресурсі Верховної Рада України з’явився текст про те, що державний бюджет на 2019 рік в Україні прийнятий. Особливу увагу в цьому документі приділено соціальним стандартам, розміри яких повинні вирости в наступному році.

Спочатку мова ведеться про збільшення прожиткового мінімуму, тому що саме цей показник є основним для країни, і саме він повинен вирости, адже на його основі розраховуються і інші соціальні виплати. Протягом року він повинен вирости практично на 10%, що не може не радувати, тому що саме це дозволить поліпшити добробут українців, адже сьогодні похвалитися високим рівнем якості життя вони, на жаль, не можуть.

Не тішить, звичайно, інформація про те, що індекс споживчих цін також буде досить високим, хоча серед прогнозів уряду намітився певний оптимізм, тому що прогнозний рівень інфляції на 2019 од становить 7,4%. Сьогодні дана цифра має набагато більш високі значення, і якщо прогнози експертів почнуть збуватися, то можна цілком справедливо чекати того, що рівень матеріального становища українців також буде змінюватися в кращий бік. Відповідно, на цьому тлі можна очікувати і того, що дитячі виплати за січень 2019 року також ще будуть рости, проте це не зовсім так.

На самому початку 2019 року зросте прожитковий мінімум, рівень якого повинен досягти цифри 1936 гривень, причому за рік цей показник ще більше зросте, тому можна буде розраховувати на цифру в 2027 гривень. Відповідно, саме в цей час і можна буде розраховувати на те, що дитячі гроші збільшаться.

Розмір дитячих виплат на 2019 році залишається незмінним, тобто він буде рівно таким же, як і був раніше. Новоспечені батьки отримують від української влади грошову допомогу в розмірі 41280 гривень. Для цього вони в обов’язковому порядку повинні звернутися до органів соціального захисту, причому в рамках чинного законодавства, проводитися вона повинна не пізніше, ніж через один рік з того моменту, як в родині з’являється дитина. Однак практика показує, що збором всіх необхідних документів на отримання допомоги, що українці займаються заздалегідь, тому одноразову допомогу у вигляді дитячих грошей вони отримують максимально швидко.

Говорячи про те, коли прийдуть дитячі виплати в січні 2019 року в Україні, потрібно приділити увагу тому, що зазвичай ці виплати приходять не пізніше 10-го числа кожного місяця. Розмір першого посібника, які отримують молоді батьки становить 10320 гривень. Сума, що залишилася розбивається на рівні частини, і виплачується протягом трьох років. Таким чином, молоді батьки можуть розраховувати на те, що на їх банківський рахунок щомісяця буде лягати сума в розмірі 860 гривень. У тому випадку якщо сім’я має статус малозабезпеченої, то гроші можуть виплатити раніше, тобто не за три роки, а за півтора. У такій ситуації 860 гривень множаться на два, і сума, що залишилася виплачується швидше.

Про що ще варто знати?

Дитячими грошима також називають і інші види матеріальних допомог, на які можуть розраховувати матері, які виховують дітей до 18 років. Говорячи про дитячі гроші до 18 років в січні мається на увазі те, що влада виплачує матеріальні допомоги у вигляді декретних коштів або коштів соціальної допомоги матерям-одиначкам. Розміри допомоги в даному випадку залежать від рівня прожиткового мінімуму і від кількості дітей в сім’ї, тому остаточний розмір матеріальних виплат для кожної сім’ї розраховується окремо, і для більш детального розгляду даного питання необхідно звертатися в органи соціального захисту населення.

Порядок нарахування грошових коштів і їх виплат

Розраховувати на перерахування грошових коштів можна після збору всіх необхідних документів, при оформленні яких сім’я обов’язково відкриває розрахунковий рахунок. Саме на цей рахунок надходять кошти, причому законодавство України чітко постановляє той факт, що після подачі документів грошові кошти повинні бути перераховані на розрахунковий рахунок в термін, що не перевищує двох місяців.
Коли прийдуть дитячі гроші за січень 2019 року в Україні
Якщо людина задається питанням про те, чому не прийшли дитячі гроші за січень, то йому потрібно приділити увагу тому, що основною причиною затримки виплат в даному випадку є затримка перерахування коштів на розрахунковий рахунок відповідальними органами.

Останнім часом такі ситуації трапляються все частіше і частіше, тому що в державному бюджеті є певні труднощі, у зв’язку з чим країна не завжди виявляється здатна до виконання своїх соціальних зобов’язань. Іноді гроші не приходять через неправильне оформлення документації, і вирішується таке питання в соціальних зобов’язань. Іноді гроші не приходять через неправильне оформлення документації, і вирішується таке питання в соціальних службах (правда, зустрічаються такі ситуації досить рідко). У будь-якому випадку, питаннями невиплати дитячої допомоги повинен займатися Фонд соціального страхування, куди і рекомендується звертатися при виникненні будь-яких подібних проблем.

Джерело