Українці іноді називають дітей дуже екзотичними іменами

1

Опубліковані найрідкісніші імена дітей в Києві за 2018 рік. Фото: pixabay
Перелік найбільш поширених і рідкісних імен 2018 року, які жителі Києва вибирають для своїх дітей, опублікувало на своєму офіційному сайті Головне територіальне управління юстиції в місті Києві.

Так, серед дівчаток найпопулярніші імена: Софія, Злата, Марія і Мілана. Батьки також часто реєструють новонароджених хлопчиків на ім’я Максим, Артем, Олександр і Дмитро.

У списку найбільш рідкісних жіночих імен значаться такі: Єсенія, Роксолана, Радана, Тереза, Ірис, Агаян, Фаїна, Ясноведа, Златояра, Кассандра, Рада, Каталея, Магдалина, Ляля, Леля, Вія, Мелоді, Кая, Лікера, Грета, Кармен, Веста.

Серед унікальних чоловічих імен: Азарій, Марсель, Златозар, Сварг, Кипріян, Закарія, Лео, Томас, Самуїл, Тадей, Леонард, Соломон, Радомир, Дарко, Северин, Рувін, Кіпріян, Оскар, Ієремія, Фараон і Міхвей.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як назвати дівчинку в грудні 2018 року. Варто відзначити, що взимку народжуються розумні і трохи примхливі дівчатка. У зв’язку з чим батькам не рекомендується тримати їх в строгості або карати за зайву самостійність, так як це може привести до того, що малята почнуть замикатися в собі.

Крім того, ми писали про те, яке ім’я можна вибрати хлопчикові, народженому в грудні. Вважається, що хлопчики, які народжені взимку, наділені відмінним здоров’ям. У них від природи прекрасно розвинені вольові якості, вони цілеспрямовані і рідко відступають при досягненні своєї мети.

Джерело