Брак бензину на ринку може спровокувати різке зростання цін на паливо

Про це повідомляє “Стіна” з посиланням на консалтингову групу А-95.

Як Трамп вплинув на ціну нафти

В Україні в жовтні поставки білоруського бензину марки А-92 скоротилися на 91% до чотирьох тисяч тонн.

Також за повідомленням групи, обвал поставок з Білорусі був відзначений і по бензину А-95: 10,5 тис. тонн проти середньомісячних 40 тис. Т в 2017 році.

Відзначається, що споживання бензину А-92 в цьому році становить близько 80-85 тис. т на місяць. З них на імпорт припадає 40-45 тис. т, які на 98% наповнюються з Білорусі. Різке скорочення поставок від основного постачальника призвело до дефіциту балансу А-92, що може спровокувати зростання цін на паливо.

Зниження поставок пов’язують з плановим ремонтом на Мозирському НПЗ, який розпочався 10 вересня і мав закінчитися до кінця жовтня.

Крім того, у вересні закінчилася більшість договорів з українськими компаніями. Як повідомлялося, в жовтні роздрібна вартість бензину і дизельного палива в багатьох мережах АЗС виросла в середньому на 20-60 коп. за літр.

Нагадаємо, як раніше писала newspolitics.net, в одній з областей України була виявлена ​​нелегальна автомобільна заправка незвичайного виду. Як повідомили в прес-службі Нацполіціі, «заправкою» виявилося авто, яке заправляли бажаючих практично на ходу.