Сьогодні Україна вважається однією з тих країн, які не можуть запропонувати своїм громадянам занадто високі заробітні плати. Однак останнім часом влада почала активно змінювати це питання, тому питання про те, яка мінімальна зарплата з 1 січня 2019 року в Україні очікує жителів, хвилює багатьох.

Які проблеми сьогодні хвилюють українців?

1

В сучасний час в країні зберігається проблема високого рівня інфляції, адже саме вона безпосередньо впливає на життя кожного громадянина.Внаслідок високого рівня даного показника зростають ціни на продукти, побутові та комунальні послуги різного характеру, але при цьому дохід громадян особливо не змінюється.

Більш того, нині існує багато складнощів і перепон, які не дозволять так швидко знизити індекс. Швидше за все інфляція і надалі буде триматися на звичному рівні і складе мінімум 10%. Конкретний рівень буде залежати від стану економіки і угод, які планують укладати влади, і саме на них необхідно звернути увагу, тому що питання про те, якою буде мінімалка з 1 січня 2019 в Україні також багато в чому залежить саме від цього.
Яка мінімальна зарплата з 1 січня 2019 року в Україні

Якою буде мінімалка?

З початку нового року рівень мінімальної заробітної плати повинен буде скласти 4173 гривень, тобто вартість одного трудового години становить 25,13 гривень. Відповідно, в процентному співвідношенні зростання становитиме 12%, а це набагато перевищує рівень як прогнозованої (7%), так і реальної (близько 10%) інфляції.

Розмір мінімалки так чи інакше впливає на розміри і особливості виплати субсидій, адже таким способом влада намагається економити бюджетні кошти, тому ставлення до підвищення заробітних плат в Україні не зовсім однозначне. Сьогодні дуже часто можна помітити те, що навіть за умови заробітних плат громадяни все одно можуть купити меншу кількість товарів, ніж кілька місяців тому, оскільки інфляція має набагато більші темпи зростання, тому залишається тільки стежити за інформацією і чекати позитивних змін в даному питанні.

2

Що можна сказати в якості невеликого виводу?

Про кардинальне поліпшення економічного стану в Україні разом з вирішенням усіх нагальних проблем можливо говорити лише в тому випадку, якщо в державі буде проведено ряд реформ, завдяки яким рівень економічного зростання складе мінімум 5%. Однак не можна не помітити того, що влада своїми діями не змогла навіть наблизитися до цього значення, і той факт, що мінімальна зарплата в 2019 році з 1 січня зросте, грає не зовсім на користь економіці, тому що побічно даний факт стимулює зростання інфляції.

Велика кількість бюджетних коштів і сил йде на впровадження реформ в різних галузях, що нехай і повільно, але виснажує економіку. Варто ретельно підготуватися до того, що інфляція в наступному році все одно буде досить великий, однак, дуже важливо, щоб вона не виросла ще більше, тому що це іноді відбуватися перед свят і після них.
Яка мінімальна зарплата з 1 січня 2019 року в Україні
Також треба приділяти увагу тому, що існують певні додаткові фактори, які мають безпосередній вплив на розрахунки, тобто влади можуть реально скасувати підвищення заробітних плат, тому що це являє собою додаткові витрати в умовах, коли реальний дохід громадян залишається практично незмінним або навіть поступово знижується , поетом приділяти увагу ситуації, що склалася і стежити за всіма необхідними змінами, безумовно, варто. Більш того, протягом року заплановано індексування заробітних плат, тому зростання зарплат українців на 2019 рік все-таки запланований.

Джерело