Громадський бюджет Одеси склав 100 млн. грн, що стало рекордом для усієї України

40 проектів здобули перемогу у конкурсі та будуть реалізовані за рахунок бюджету Одеси

Мер Одеси Геннадій Труханов під час зустрічі з авторами проектів Громадського бюджету, розповів, що у голосуванні на онлайн платформі «Соціально Активний громадянин» взяли участь 148 авторських проектів. 40 з них здобули перемогу і будуть реалізовані за рахунок бюджету міста.

За словами Труханова, ініціативи одеситів торкнулися всіх соціальних сфер: освіти, медицини, культури, спорту і т.д. За проекти віддали голоси понад 40 тисяч одеситів, які зареєструвалися на онлайн платформі citizen.odessa.ua, повідомляє «Уніан».

Громадський бюджет Одеси є рекордним по всій Україні і становить 100 мільйонів гривень. У той час, як на соціальні ініціативи в Києві виділено 50 мільйонів гривень.

«Ми вдячні Вам, що у одеситів з’явилася унікальна можливість реально вносити свій вклад в розвиток міста і самостійно пропонувати свої ідеї. Дана платформа — відмінна і сучасна ідея. Хоч ми і не фахівці в кресленнях і складанні кошторисів, але за час підготовки проекту і етапи голосування, нам вдалося багато чого навчитися. І це здорово. Це колосальний досвід», — звернувся до очільника Одеси один з авторів Артем Зайцев.

Труханова запевняє, зараз уже на старті запуск другої хвилі Громадської бюджету на майбутній рік.

«Це не одноразова акція. Громадський бюджет — важливий і потрібний нашому місту. І наступного року ми продовжимо цей проект», — додав Труханов.

До слова, колишній міністр економіки радить Роман Шпек не вірити піару прем’єра Гройсмана, бо Україна все більше відстає від розвинутого світу