Гройсман обіцяє мільярд на початкову освіту

Гройсман заявив, що 1 млрд грн. буде витрачено передусім на матеріально-технічне оснащення класів

Уряд України в рамках проведення освітньої реформи розпочинає реалізацію перших пілотних проектів програми «Нова українська школа», а також дає старт модернізації початкової освіти і виділяє на ці цілі 1 млрд грн. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає урядовий портал.

«Ми виділимо 1 млрд грн на модернізацію навчального процесу в початковій школі», — сказав глава уряду.

Він нагадав, що йдеться передусім про матеріально-технічне оснащення класів, які мають стати додатковим інструментом для вчителів та взірцем нових підходів в освіті маленьких українців.

Окрім того, Гройсман підтвердив, що в проект бюджету на 2018 рік Уряд закладає 25-відсоткове підвищення зарплат вчителів. Він звернув увагу, що заплановане збільшення зарплат стане наступним кроком уряду з підвищення престижу праці українського вчителя. Першим кроком було 50-відсоткове збільшення зарплат, впроваджене з січня поточного року.

Глава уряду підкреслив, що до 1 вересня на місцевому рівні мають бути вирішені всі питання щодо підготовки шкіл до навчального року та до опалювального сезону.

«Соціальна сфера повинна бути готова до 1вересня. Особлива увага – підготовці житлового фонду, дошкільних установ ,шкіл, лікарень», — зазначив Гройсман і додав, що кошти на проведення всіх робіт на місцях є, і використовувати їх треба максимально ефективно.