Данилюк розповів про особливості проекту держбюджету-2018

Важливим напрямком роботи уряду у 2018 році є продовження децентралізації і зміцнення місцевих бюджетів, зазначив Данилюк

У проекті держбюджету-2018 буде закладена нова формула розподілу освітньої субвенції і нові методи фінансування первинної медичної допомоги.

Як повідомив у Facebook міністр фінансів Олександр Данилюк, у вівторок провели нараду щодо формування місцевих бюджетів на 2018 рік з представниками органів місцевого самоврядування усіх областей, представниками Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти.

«Працюємо над бюджетом-2018… Важливими напрямками роботи уряду у 2018 році є продовження децентралізації і зміцнення місцевих бюджетів, підвищення соціальних стандартів, стимулювання промисловості й створення нових робочих місць. Проект бюджету-2018 формується у відповідності до цих пріоритетів», — написав Данилюк.

Він наголосив, що бюджетні кошти — це спільна відповідальність, тому кожна копійка має витрачатися ефективно.

«Усвідомлюючи цю відповідальність, учасники зустрічі обговорили механізми контролю за ефективним використанням коштів на місцях та здійснення подальшої децентралізації. Також проаналізували показники міжбюджетних відносин та обговорили інші питання, що стосуються бюджетного та податкового законодавства, формування галузевих політик», — зазначив міністр.

«Зокрема, зосередили увагу на важливості створення нової формули розподілу освітньої субвенції на 2018 рік. Окремо зупинились на питанні запровадження нових методів фінансування первинної медичної допомоги, на яку у 2018 році передбачається спрямувати 14,3 млрд грн», — повідомив міністр.