В Україні на сьогоднішній день існує три головні проблеми, для вирішення яких професіонали своєї справи об’єднались у нову політсилу

Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«Я ініціатор створення політичної партії «ОСНОВА», і моя ініціатива пов’язана з рішенням трьох дуже важливих питань. Це – подолання бідності, тому що сьогодні країна руйнується і кожна людина відчуває це руйнування, це – проблема встановлення миру, і це – проблема колосальної еміграції. Адже українці дуже професійні, дуже кваліфіковані люди. Але сьогодні вони є робочою силою і багатством для наших сусідів: для Польщі, для Чехії, Румунії, Угорщини. Це неправильно», – зазначив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» також заявив, що його колеги комплексно підійшли до рішення поставлених перед ними задач та розробили унікальну для України програму виходу з кризи.

«Для вирішення цього комплексного питання ми вперше в Україні розробили програму, створену за широким представництвом підприємців, промисловців, вчених, західних експертів. Ми розробили план, який можливо реалізувати тільки через політичний механізм. Я ніколи цього не хотів робити, але, на жаль, країна руйнується, а ми повинні її будувати. І зараз надзвичайно важливо об’єднувати “будівельників”, людей здатних працювати на благо України», – підкреслив Сергій Тарута.